„Pavasario žiedas“ – naujas vardas, tačiau ilgametė tulpių ir kitų svogūninių gėlių auginimo patirtis. Pagrindinė veikla – pavasarį prekiaujame tulpių ir narcizų žiedais, rudenį – gėlių svogūnėliais. Pirmieji pavasario žiedai – tulpės, narcizai, hiacintai, margutės, žydrės, krokai – viską galite rasti ir įsigyti pas mus savo gėlynams. Visos svetainėje pateiktos veislės auginamos mūsų gėlininkystės ūkyje, kuris įsikūręs Sidabravo mstl., Radviliškio raj. Kiekvienais metais atnaujiname savo kolekciją ir su nekantrumu laukiame pavasario, kad išvystume širdžiai mielą vaizdą. Tik išbandę, prekiaujame tų rūšių gėlių svogūnėliais, kurios pasiteisina. Šiuo metu turime apie 250 tulpių ir 25 narcizų veisles, tačiau ne visomis prekiaujame, nes kai kurių turime tik po kelis svogūnėlius ir juos norime padauginti.

Gėlių svogūnėlių užsakymai priimami nuo rugpjūčio pabaigos iki spalio vidurio. Siunčiame visoje Lietuvoje. Visi parduodami gėlių svogūnėliai auginti Lietuvoje ir kruopščiai atrinkti.

Šioje svetainėje rasite ne tik elektroninę parduotuvę, bet ir naudingų patarimų bei visą aktualią informaciją, susijusią su svogūninių gėlių auginimu.